Ishida Uryuu

24. června 2012 v 14:12 | Koko-chan |  Postavy

Ishida Uryuu

Druh
Člověk (Quincy)
Narozeniny
6. listopadu
Věk
16-17
Pohlaví
Muž
Výška
Dříve: 171 cm
Teď: 177 cm
Hmotnost
Dříve: 55kg
Teď: 57kg
Krevní skupina
AB
Postavení v zaměstnání
Skupina
Quincy
Povolání
Středoškolák
Předseda třídy
Tým
žádný
Základna
dům Ishidy, Kitakawase, město Karakura, Japonsko, Skutečný svět
Osobní stav
Příbuzní
Otec - Ishida Ryuken
Dědeček - Ishida Souken
vzdělání
Střední škola
Primární dovednost
Název dovednosti
Quincy luk & Spirit šípy
Poprvé se objevil
Manga
Svazek 4, kapitola 29
Anime
Epizoda 07
Videohra
Bleach: Heath the Soul
Namluvil ho
Japonská verze
Noriaki Sugiyama
Dítě: Takako Honda

Uryuu Ishida (石田 雨竜, Ishida Uryū) je Quincy, který bydlí v Karakuře se svým otcem. Je studentem na Střední Škole Karakura, kde je spolužákem Ichiga Kurosakiho.1. Vzhled

Uryuu Ishida je obrýlený mladík průměrné výšky. Má rovné havraní vlasy, světlou pleť a modré oči. Ve škole nosí Uryuu standartní školní uniformu, zatímco při odstraňování Hollowů má typické bílé Quincy oblečení s modrými pruhy a plášť. Na ruce má přívěšek s Quincy křížem.

Sedmnáct měsíců po porážce Aizena se Uryuu objevil s novým účesem. Většinu vlasů má načesanou na pravou stranu a zbytek má zastrčený za uchem kvůli jeho brýlím.


2. Charakter

Uryuu je celkem klidný a osamělý, ale hodně se snaží působit chladně, když jsou ostatní kolem. Je členem kroužku ručních prací na jeho škole. Nevadí mu šít věci pro své přátele, ba naopak vždy k tomu dodá nečekaný design. Například, když dělal nové oblečení pro Chada a Orihime, nahradil jednu čáru na Chadově originálním tričku křížem a jelikož nemohl zkopírovat tři tečky na košili Orihime, oblemoval ji krajkami. Uryuu má nízký krevní tlak a nenávidí otálení. Ostatní věci, co nenávidí, jsou celkem zvláštní: knoflíky (i přesto, že rád šije) a slovo "náhoda". Má rád televizní program Dona Kanonjiho "Bura-Rai" natolik, že se účastnil jeho přímého přenosu v Karakuře.

Velmi rád nosí plášť, i když to nemá jiný účel, než aby vypadal chladnější, a to navzdory tomu, že mu brání v rychlejším pohybu. Má tendenci říkat věci melodramaticky. Uryuu má silný smysl pro spravedlnost. Je velmi galantní a nemá tendenci používat smrtící techniky v boji, místo toho se snaží protivníka zneschopnit. Stejně jako jeho dědeček je Uryuu levák a také vynikající střelec, který je v lukostřelbě schopný neuvěřitelného.


3. Minulost

Když byl Uryuu malý, trénoval ho většinou jeho dědeček, Ishida Souken. Jeho otec, Ishida Ryuken, byl méně než nadšený, že je Quincy. Prohlašoval, že to není výnosné povolání. Uryuu nemá moc dobrý vztah se svým otcem. Potvrzuje to i to, že ho oslovuje křestním jménem. Souken říkal, že Uryuu někdy svého otce pochopí, ale zatím k tomu nedošlo.

V poměrně mladém věku byl Uryuuv dědeček zabit Hollowem přímo před ním, zatímco on nebyl schopný udělat nic, čím by ho zachránil. To je jedním z důvodů, proč nenávidí Shinigami, kteří nepřišli, aby Soukena včas zachránili. Později se ukázalo, že současný kapitán 12. divize, Kurotsuchi Mayuri, byl zodpovědný za nezachránění Soukena, protože chtěl zkoumat jeho duši.


4. Výstroj

a) Quincy kříž: Je zdrojem energie pro Quincyho. Jestliže roste síla Quincy, roste i velikost kříže. Původně jednoduchý kříž se poté, co znovu získal své síly, změnil na pentagram.

b) Seele Schneider: Je meč složený z duševních částic. Uryuu ho poprvé použil v boji proti Cirucci Sanderwicci.

c) Hollow návnada: Obvykle se používá na pomoc při lovení Hollowů nízké úrovně. Jsou to ploché kulaté tablety, které se rozdrcením rozptýlí ve vzduchu a lákají tím Hollow.5. Schopnosti

a) Absorpce Reishi: Quincy absorbují duševní částice z atmosféry a kombinují ji s vlastní duševní energií. Snazší sběr této energie je v místech, kde je vyšší koncentrace duševních částic jako Soul Society nebo Hueco Mundo.

b) Gintō Expert: Je schopen používat duchovní energii uloženou ve stříbrných "lahvičkách" vytvořit podobné účinky jako Kido.

c) Licht Regen (光の雨 (リヒト・レーゲン); z němčiny: lehký déšť): Pomocí této techniky je vystřelena salva šípů mířící na jeden cíl.


6. Bitvy & Události

1. Ichigo Kurosaki & Uryuu Ishida VS. Menos Grande

2. Uryuu Ishida VS. Jirōbō Ikkanzaka

3. Uryuu Ishida VS. Mayuri Kurotsuchi

4. Bounti

a) Uryuu Ishida VS. Yoshi

b) Uryuu Ishida VS. Jin Kariya

5. Arrancaři

a) Uryuu Ishida VS. Cirucci Sanderwicci

b) Renji Abarai & Uryuu Ishida VS. Szayel Aporro Granz

c) Ichigo Kurosaki & Uryuu Ishida VS. Ulquiorra Schiffer

6. Uryuu Ishida & Yasutora Sado VS. Muramasa & Senbonzakura

7. Uryū Ishida & Yasutora Sado VS. Kagerōza Inaba

8. Ichigo Kurosaki & Uryuu Ishida VS. Kūgo Ginjo

 


Komentáře

1 Klarinqa Klarinqa | E-mail | Web | 25. června 2012 v 18:11 | Reagovat

Máš to krutě propracovaný!Jenom ty havraní vlasy.. Mě se zdají spíš modrý :DD A ten obrázek je z nejnovějších vzhledů, že jo? PS: on se nesnaží působit chladně, on chladnej je!!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama